Měření zraku

V oční optice Optik Látal vám nabízíme měření zraku, tedy měření dioptrií vašich očí. Měření provádí optometristé - vysokoškolsky vzdělaní odborníci, registrovaní na Ministerstvu zdravotnictví ČR. Optometrista je specialista, který se zabývá měřením oční vady, kontrolou předního segmentu oka (rohovka, spojivka, víčka), odborným poradenstvím v oblasti správného vidění a aplikací kontaktních čoček.

Jak u nás měření zraku probíhá?

dlazdice-mereniNejprve spolu probereme základní informace o vašem vidění, pak na automatickém refraktometru objektivně zjistíme vaše dioptrie. Poté vám nasadíme zkušební obrubu a při dívání na optotyp dioptrie subjektivně ověříme a doladíme tak, aby pro vás bylo vidění co nejostřejší a nejpohodlnější zároveň. Při měření používáme metodu zkřížených Jacksonových cylindrů, díky které vyladíme i ty nejjemnější odchylky od ideálního vidění. Vysvětlíme vám, jakou máte vadu a nabídneme vám různé možnosti korekce.


Víme, že každý člověk má jiné nároky na vidění - pracuje v jiném prostředí, provádí jiné činnosti a jinak se pohybuje. Proto i my přistupujeme k měření zraku se zohledněním vašich individuálních požadavků. Naši optometristé vám nabízí nejen komplexní servis od stanovení refrakce a vaší nejvhodnější korekce, ale i následné poradenství při výběru brýlí a brýlových čoček, nebo aplikaci kontaktních čoček. Měření je prováděno pomocí nejmodernějších přístrojů firmy Topcon a Rodenstock.

Objednejte se na měření zraku u nás na tel.: 777 692 263 

Měření zraku stojí 250 Kč


Revoluční technologie v měření DNEye scanner by Rodenstock

Pomocí DNEye scanneru měříme veškeré biometrické údaje oka. Tyto údaje zahrnují jak délku oka, tak i několik tisíc různých bodů. Zjištěné údaje z každého takového jednotlivého bodu očí jsou následně použity při výrobě brýlové čočky. Díky tomu pak nositel brýlí získává ostré vidění nejen při pohledu do dálky, na střední vzdálenost a do blízka, ale také při pohledu v libovolném úhlu v periferních oblastech. Takto optimalizované brýlové čočky zajišťují lepší vidění zvláště za horších světelných podmínek.

Více informací naleznete zde

Poptejte nás

Přiložit soubor